













Deze strat maakt deel uit van de populaire MADE IN JAPAN HYBRID II-serie en wordt geleverd in een levendige Shell Pink-kleur en Roasted Maple-hals. In de prachtige vintage Shell Pink kleurafwerking!
Lees verderVanaf €75
Bel naar de winkel! 020-6265611
Alle gitaren worden altijd voor verzending nagekeken en afgesteld door onze in-house Luthier.
Het kiezen van een DHL service punt is niet mogelijk wanneer uw bestelling een piano of gitaar bevat. Dit formaat pakket wordt door het postpunt namelijk niet geaccepteerd.
Familiebedrijf sinds 1958
Deze strat maakt deel uit van de populaire MADE IN JAPAN HYBRID II-serie en wordt geleverd in een levendige Shell Pink-kleur en Roasted Maple-hals.
Geroosterde esdoornhalzen hebben niet alleen een kenmerkende uitstraling, maar het gedroogde hout produceert ook een duidelijke dynamische toon.
9,5 inch radius toets en medium jumbo frets voor moderne speelbaarheid. De gitaren hebben vintage locking tuners voor eenvoudige snaarvervanging.
Uitgerust met Modern Modified Humbucking en Hybrid II Custom Voiced Single Coil pickups, in een HSS-configuratie, populair bij professionele muzikanten.
Neem dan contact met ons op. Ons personeel staat u graag te woord.