Latin Percussion LP483 Shekere Pro

Latin Percussion LP483 Shekere Pro

De LP Pro Shekere heeft een body van glasvezel, een dikke hals en een brede mond om extreem lage bastonen te produceren wanneer er 

Lees verder
Niet op voorraad - bel voor levertijd

  Gratis verzending

Vanaf €75

  Exacte levertijd weten?

Bel naar de winkel! 020-6265611

  • Het kiezen van een DHL service punt is niet mogelijk wanneer uw bestelling een piano of gitaar bevat. Dit formaat pakket wordt door het postpunt namelijk niet geaccepteerd.

  • Familiebedrijf sinds 1958

Latin Percussion LP483 Shekere Pro

De LP Pro Shekere heeft een body van glasvezel, een dikke hals en een brede mond om extreem lage bastonen te produceren wanneer er op de bodem wordt geslagen. De kralen zijn met de hand geregen met synthetisch koord waardoor de kralen vrij kunnen bewegen en de speler volledige controle heeft over de meest complexe ritmes.

Kenmerken:

  • Duurzame body van glasvezel
  • Met de hand geregen Jenigor-kralen
  • Beschermende rubberen ring omringt de mond van de shekere

De shekere is een traditioneel Afrikaans percussie-instrument, voornamelijk geassocieerd met West-Afrikaanse en Afro-Caribische muziek. Het bestaat uit een holle kalebas bedekt met een net van kralen of schelpen, die ritmische geluiden creëren wanneer ze worden geschud, geraakt of gedraaid.

De shekere is afkomstig uit West-Afrika, met name in landen als Nigeria, Ghana en Senegal. Het wordt gebruikt in Yoruba, Afro-Cubaanse, Braziliaanse en Latijns-Amerikaanse muziektradities. Er bestaan ​​varianten, zoals de axatse (Ghana), chekeré (Cuba) en xequebalde (Brazilië).

Advies nodig of heb je een vraag?

Neem dan contact met ons op. Ons personeel staat u graag te woord.

call
Klantenservice Amsterdam 020 - 626 56 11
call
Klantenservice Alkmaar 072 - 515 25 11

Verwante producten